Cupcake Case Boys Design Carton 600pc
SKU: CCB01212CBRAND: Flossy
Rated 0/5 based on 1 reviews.
Buy a Carton and Save!
Full Carton of Cupcake Cases
(CCB01212C)
| SKU | CCB01212C |
| Brand | Flossy |
| Shipping Weight | 2.1000kg |
| Shipping Width | 0.290m |
| Shipping Height | 0.215m |
| Shipping Length | 0.400m |
| Shipping Cubic | 0.024940000m3 |
| Unit Of Measure | ctn |
Boys Design Cupcake Holders
5 February 2021Can you bake in these??
(0)
More From This Category
SKU: D-CS315WBL
White/Blue Ribbon Set of 3 Tall Cake Stand
$95.00
SKU: BBW02112
Baby Carriage White (10pce)
$4.45
SKU: ED9030C
Mini Fruits CHERRIES 1.5cm (Box 240)
$25.50
SKU: FL1020C
Cupcake Case Pink Swirl Carton 600pc
$19.00
SKU: CON-SB360-X
Slice and Log Box 36 x 13 x 3.5 cm PE Coated (100)
$49.00
SKU: RE-JM-MAR
Thick Jimmies 1.5mm MAROON 85g
$4.25