Favour Box Lovers in Paris (10 pieces - 5 of each design)
SKU: WBL04713BRAND: Flossy
Lovers in Paris Favour Box
10 pieces per Pack
(WBL04713)
| SKU | WBL04713 |
| Brand | Flossy |
| Shipping Weight | 0.0550kg |
| Shipping Width | 0.120m |
| Shipping Height | 0.020m |
| Shipping Length | 0.160m |
| Shipping Cubic | 0.000384000m3 |
| Unit Of Measure | ea |
Be The First To Review This Product!
Help other Statewide Food Distributors users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
More From This Category
SKU: BGG03712
Favour Box Butterfly Green (10)
$4.46
SKU: BSB00113
Baby Shower Box White & Blue (10)
$4.45
SKU: CCN0412C
Cupcake Case Baby Animals Carton 600pc
$19.00
SKU: ED9030C
Mini Fruits CHERRIES 1.5cm (Box 240)
$25.50
SKU: CCB01212C
Cupcake Case Boys Design Carton 600pc
$19.00
SKU: CRD0111C
Cupcake Case Red Damask Carton 600pc
$19.00
SKU: CCG01312C
Cupcake Case Girls Design Carton 600pc
$19.00