Cupcake Case Baby Animals Carton 600pc
SKU: CCN0412CBRAND: Flossy
Buy a Carton and Save!
Full Carton of Cupcake Cases
(CCN0412C)
| SKU | CCN0412C |
| Brand | Flossy |
| Shipping Weight | 2.1000kg |
| Shipping Width | 0.215m |
| Shipping Height | 0.290m |
| Shipping Length | 0.400m |
| Shipping Cubic | 0.024940000m3 |
| Unit Of Measure | ctn |
Be The First To Review This Product!
Help other Statewide Food Distributors users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
More From This Category
SKU: BGG03712
Favour Box Butterfly Green (10)
$4.46
SKU: BGY03312
Favour Box Butterfly Yellow (10)
$4.46
SKU: CC-EF009
Crystal Candy FROSTED FERN Edible Flakes 6g
$6.95
SKU: ED3208
Rose White Swirl Med 2cm (Bx 144)
$24.62
SKU: BCR01612
Mini Baking Case Rectangular - 100 pack
$16.95
SKU: BGP04912
Favour Box Butterfly Pink (10)
$4.46
SKU: CRD0111C
Cupcake Case Red Damask Carton 600pc
$19.00