2 Hole Cupcake Box 170x80x80mm Std WHITE
SKU: CCBOX2BRAND: Statewide Food Distributors
Buy as Singles or Carton of 200
SFD 2-up Cupcake Boxes, White with clear window
Size: 170 x 80 x 80mm
Supplied Flatpacked
Sold as single boxes or Cartons of 200
(CCBOX2)
| SKU | CCBOX2 |
| Barcode # | 9341625000206 |
| Brand | Statewide Food Distributors |
| Shipping Weight | 0.0500kg |
| Shipping Width | 0.240m |
| Shipping Height | 0.003m |
| Shipping Length | 0.180m |
| Shipping Cubic | 0.000129600m3 |
| Unit Of Measure | ea |
Be The First To Review This Product!
Help other Statewide Food Distributors users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
More From This Category
SKU: CCBOX6PB-P
6 Hole Cupcake Box PASTEL Blue Select Insert (ea)
From $1.25
SKU: INBX12-24-45
Insert for CCBOX12 -24 Holes 45mm (ea)
SKU: CCBOX1-HEPB
1 Hole Cupcake Box BABY BLUE - Tag Handle
SKU: CCBOX1-8C
1 Hole Cupcake Box CLEAR 8cm - Silver Insert (50)
$45.50CLICK for Bulk Pricing
SKU: CCBOX6PP-P
6 Hole Cupcake Box PASTEL PINK Select Insert (ea)
From $1.40