Insert for CCBOX6 - 6 Holes 48mm (ea)
SKU: INBX6-6-48BRAND: Statewide Food Distributors
Suits SFD Cupcake Box CCBOX6 - 255 x 200 x 100 mm
INBX6-06 Insert for 6 #398 Cupcakes (6 x 48mm Holes)
300GSM White Milkboard with finger slots
(INBX6-6-48)
| SKU | INBX6-6-48 |
| Brand | Statewide Food Distributors |
| Shipping Weight | 0.0250kg |
| Shipping Width | 0.380m |
| Shipping Height | 0.006m |
| Shipping Length | 0.270m |
| Shipping Cubic | 0.000062000m3 |
| Unit Of Measure | ea |
Be The First To Review This Product!
Help other Statewide Food Distributors users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
More From This Category
SKU: CCBOX1-HEPP
1 Hole Cupcake Box PASTEL PINK - Tag Handle
SKU: CON-4016
6 Hole 48mm Insert for 7x7 Box (100)
$38.72
SKU: INBX6-12-45
Insert for CCBOX6 - 12 Holes 45mm (ea)
SKU: CCB-Mini12
12 Hole Mini Insert with Fingers for CCBOX6- Pack
$2.90
SKU: INBX12-24-40
Insert for CCBOX12 - 24 Holes 40mm (ea)
SKU: BCR01612
Mini Baking Case Rectangular - 100 pack
$16.95