2 Hole Cupcake Box WHITE - Tag Handle
SKU: CCBOX2-HEBRAND: Statewide Food Distributors
Large 2 Hole Cupcake Box with Tag Handle
300GSM Milkboard
170x100x110mm High Internal
150mm Overall Height
Window 140x70mm
Insert has 60mm Holes
(CCBOX2-HE)
| SKU | CCBOX2-HE |
| Brand | Statewide Food Distributors |
| Shipping Weight | 0.1200kg |
| Shipping Width | 0.270m |
| Shipping Height | 0.001m |
| Shipping Length | 0.210m |
| Shipping Cubic | 0.000057000m3 |
| Unit Of Measure | ea |
Be The First To Review This Product!
Help other Statewide Food Distributors users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Others Also Bought
SKU: CB4-GS14
4mm MDF Board Gold Square 14"
$5.06
SKU: ONDMCROSS
Bling Diamante 8cm Maltese Cross
$8.25
SKU: CCBOX4-LG
4 Hole Cupcake Box 180x180x100mm Large WHITE
SKU: 09CM618
Chefmaster Airbrush METALLIC GOLD 0.64oz/18g
$3.85
More From This Category
SKU: CCBOX2-LG
2 Hole Cupcake Box 180x100x100mm Large WHITE
SKU: INBX6-6-60
Insert for CCBOX6 - 6 Hole Std 60mm (ea)
SKU: CCBOX1-HEPB
1 Hole Cupcake Box BABY BLUE - Tag Handle
SKU: CON-4016
6 Hole 48mm Insert for 7x7 Box (100)
$38.72
SKU: BCR01612
Mini Baking Case Rectangular - 100 pack
$16.95
SKU: CCB-Mini12
12 Hole Mini Insert with Fingers for CCBOX6- Pack
$2.90
SKU: CCBOX6PP-P
6 Hole Cupcake Box PASTEL PINK Select Insert (ea)
From $1.40