Insert for CCBOX24 -24 Hole Std 60mm (ea)
SKU: INBX24-24-60BRAND: Statewide Food Distributors
Suits SFD Cupcake Box CCBOX24 - 505 x 340 x 110 mm
INBX24-24 Insert for 24 Standard Cupcakes (24 x 60mm Holes)
400GSM White Milkboard with finger slots
(INBX24-24-60)
| SKU | INBX24-24-60 |
| Brand | Statewide Food Distributors |
| Shipping Weight | 0.0600kg |
| Shipping Width | 0.520m |
| Shipping Height | 0.001m |
| Shipping Length | 0.350m |
| Shipping Cubic | 0.000182000m3 |
| Unit Of Measure | ctn |
Be The First To Review This Product!
Help other Statewide Food Distributors users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
More From This Category
SKU: CCBOX2-HE
2 Hole Cupcake Box WHITE - Tag Handle
SKU: INBX6-12-40
Insert for CCBOX6 - 12 Holes 40mm (ea)
SKU: INBX6-6-48
Insert for CCBOX6 - 6 Holes 48mm (ea)
SKU: BCR01612H
Mini Baking Case Rectangular - Hangsell 25 Pack
$6.95