Insert for CCBOX12 -12 Hole Std 60mm (ea)
SKU: INBX12-12-60BRAND: Statewide Food Distributors
Suits SFD Cupcake Box CCBOX12 - 355 x 255 x 100 mm
INBX12-12 Insert for 12 Standard Cupcakes (12 x 60mm Holes)
350GSM White Milkboard with finger slots
(INBX12-12-60)
| SKU | INBX12-12-60 |
| Brand | Statewide Food Distributors |
| Shipping Weight | 0.0375kg |
| Shipping Width | 0.410m |
| Shipping Height | 0.007m |
| Shipping Length | 0.310m |
| Shipping Cubic | 0.000890000m3 |
| Unit Of Measure | ea |
Be The First To Review This Product!
Help other Statewide Food Distributors users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Others Also Bought
SKU: INBX12-24-45
Insert for CCBOX12 -24 Holes 45mm (ea)
More From This Category
SKU: BCR01612
Mini Baking Case Rectangular - 100 pack
$16.95
SKU: CCBOX6PB-P
6 Hole Cupcake Box PASTEL Blue Select Insert (ea)
From $1.25
SKU: INBX6-12-45
Insert for CCBOX6 - 12 Holes 45mm (ea)
SKU: CCB-Mini12
12 Hole Mini Insert with Fingers for CCBOX6- Pack
$2.90
SKU: CON-4016
6 Hole 48mm Insert for 7x7 Box (100)
$38.72