24 Hole Budget Transporter Cupcake Box w insert
SKU: PA4010BRAND: Statewide Food Distributors
Available as Singles or Cartons of 30
Heavy Duty Fluted Transporter Box for 24 Cupcakes
Sold as Single Boxes or Cartons of 30 - includes insert
LENGTH: 51CM
WIDTH: 35CM
HEIGHT: 11CM
(PA4010)
| SKU | PA4010 |
| Brand | Statewide Food Distributors |
| Shipping Weight | 0.3400kg |
| Shipping Width | 0.450m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.740m |
| Shipping Cubic | 0.003330000m3 |
| Unit Of Measure | ea |
Be The First To Review This Product!
Help other Statewide Food Distributors users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Others Also Bought
SKU: CON-4019
8 Hole 65mm Insert for 10x10" Box (100)
$46.05
SKU: CB4-GR10
4mm MDF Board Gold Round 10"
$2.80
SKU: CB4-WR10
4mm MDF Board White Round 10"
$2.80
SKU: CON-8X8X5-500
Cake Box 8x8x5in 500um PE Milkboard (100)
$89.90
SKU: CCBOX12-P
12 Hole Cupcake Box Select Insert (ea)
From $1.35
SKU: BG-PC500G
Standard #550 Gold Foil Baking Cup (50pk)
$3.75
SKU: SCC978951
White Bento 8 Hole Cupcake Box
$4.50
More From This Category
SKU: CCBOX1-HEPP
1 Hole Cupcake Box PASTEL PINK - Tag Handle
SKU: CON-4016
6 Hole 48mm Insert for 7x7 Box (100)
$38.72
SKU: INBX6-12-45
Insert for CCBOX6 - 12 Holes 45mm (ea)
SKU: CCB-Mini12
12 Hole Mini Insert with Fingers for CCBOX6- Pack
$2.90
SKU: INBX12-24-40
Insert for CCBOX12 - 24 Holes 40mm (ea)
SKU: BCR01612
Mini Baking Case Rectangular - 100 pack
$16.95