4 Hole Cupcake Box 180x180x100mm Large WHITE
SKU: CCBOX4-LGBRAND: Statewide Food Distributors
Order as Singles or Cartons of 100
180mm x 180mm x 100mm High
Suitable for large cupcakes
60mm cupcake holes
White 300g Milkboard
(CCBOX4-LG)
| SKU | CCBOX4-LG |
| Barcode # | 9341625002842 |
| Brand | Statewide Food Distributors |
| Shipping Weight | 0.1000kg |
| Shipping Width | 0.460m |
| Shipping Height | 0.003m |
| Shipping Length | 0.180m |
| Shipping Cubic | 0.000248400m3 |
| Unit Of Measure | ea |
Be The First To Review This Product!
Help other Statewide Food Distributors users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Others Also Bought
SKU: CCBOX4
4 Hole Cupcake Box 170x170x80mm Std WHITE
SKU: CB4-WR09
4mm MDF Board White Round 09"
$2.10
SKU: CB4-WR11
4mm MDF Board White Round 11"
$2.75
SKU: PA-W18188E
Cake Box 18x18x8" Top Window - E Flute
$10.90CLICK for Bulk Pricing
SKU: SFD-CBT08
Cake Box 8x8x10" Top Window
More From This Category
SKU: INBX6-12-45
Insert for CCBOX6 - 12 Holes 45mm (ea)
SKU: INBX6-6-60
Insert for CCBOX6 - 6 Hole Std 60mm (ea)
SKU: INBX12-12-60
Insert for CCBOX12 -12 Hole Std 60mm (ea)
SKU: INBX24-48-45
Insert for CCBOX24 -48 Holes 45mm (ea)
SKU: CCB-Mini12
12 Hole Mini Insert with Fingers for CCBOX6- Pack
$2.90
SKU: BCR01612
Mini Baking Case Rectangular - 100 pack
$16.95
SKU: CCBOX1-HE
1 Hole Cupcake Box WHITE - Tag Handle
SKU: CON-4016
6 Hole 48mm Insert for 7x7 Box (100)
$38.72