Insert for CCBOX12 -24 Holes 45mm (ea)
SKU: INBX12-24-45BRAND: Statewide Food Distributors
Suits SFD Cupcake Box CCBOX12 - 355 x 255 x 100 mm
45 mm Holes suit size #380 or #390 Patty Pans
Insert for 24 Mini Cupcakes (24 x 45mm Holes)
350GSM White Milkboard with finger slots
(INBX12-24-45)
| SKU | INBX12-24-45 |
| Brand | Statewide Food Distributors |
| Shipping Weight | 0.0375kg |
| Shipping Width | 0.410m |
| Shipping Height | 0.007m |
| Shipping Length | 0.310m |
| Shipping Cubic | 0.000890000m3 |
| Unit Of Measure | ctn |
Be The First To Review This Product!
Help other Statewide Food Distributors users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Others Also Bought
SKU: CCB-Mini12
12 Hole Mini Insert with Fingers for CCBOX6- Pack
$2.90
SKU: CCBOX12-P
12 Hole Cupcake Box Select Insert (ea)
From $1.35
SKU: CCBOX24-P
24 Hole Cupcake Box Select Insert (ea)
From $3.50
More From This Category
SKU: INBX6-12-40
Insert for CCBOX6 - 12 Holes 40mm (ea)
SKU: CCBOX1-LG
1 Hole Cupcake Box 100x100x100mm Large WHITE
SKU: CCBOX1-HEPP
1 Hole Cupcake Box PASTEL PINK - Tag Handle
SKU: INBX24-48-45
Insert for CCBOX24 -48 Holes 45mm (ea)
SKU: CON-4020
12 Hole 65mm Insert for 13x13 Box (100)
$58.08
SKU: BCR01612H
Mini Baking Case Rectangular - Hangsell 25 Pack
$6.95
SKU: CCBOX1-10C
1 Hole Cupcake Box CLEAR 10cm - Silver Insert (50)
$61.25CLICK for Bulk Pricing