1 Hole Cupcake Box CLEAR 8cm - Silver Insert (50)
SKU: CCBOX1-8CBRAND: Statewide Food Distributors
Buy in packs of 50
- Size 80 mm x 80 mm x 80 mm
- 60mm Diameter Insert
- Foodsafe
(CCBOX1-8C)
| SKU | CCBOX1-8C |
| Brand | Statewide Food Distributors |
| Shipping Weight | 1.3200kg |
| Shipping Width | 0.180m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.450m |
| Shipping Cubic | 0.008100000m3 |
| Unit Of Measure | Box |
Be The First To Review This Product!
Help other Statewide Food Distributors users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
More From This Category
SKU: CCBOX1-LG
1 Hole Cupcake Box 100x100x100mm Large WHITE
SKU: INBX6-12-45
Insert for CCBOX6 - 12 Holes 45mm (ea)
SKU: CON-4019
8 Hole 65mm Insert for 10x10" Box (100)
$46.05
SKU: CCBOX1-HE
1 Hole Cupcake Box WHITE - Tag Handle
SKU: CCBOX2-LG
2 Hole Cupcake Box 180x100x100mm Large WHITE
SKU: INBX12-24-40
Insert for CCBOX12 - 24 Holes 40mm (ea)
SKU: CCBOX1-10C
1 Hole Cupcake Box CLEAR 10cm - Silver Insert (50)
$61.25CLICK for Bulk Pricing