White Bento 8 Hole Cupcake Box
SKU: SCC978951BRAND: Cake Craft Australia
Retail Pack
BENTO BOXES
Box size: 12.9" x 10.0" x 4.7" tall
Fits 8 x cupcakes (6cm wide each) & 1 x cake (15cm wide)
(SCC978951)
| SKU | SCC978951 |
| Barcode # | 9320557978951 |
| Brand | Cake Craft Australia |
| Shipping Weight | 0.1600kg |
| Shipping Width | 0.360m |
| Shipping Height | 0.003m |
| Shipping Length | 0.240m |
| Shipping Cubic | 0.000259000m3 |
| Unit Of Measure | ea |
Be The First To Review This Product!
Help other Statewide Food Distributors users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Others Also Bought
SKU: SFD-REC14
Lemon Tree Half Slab Cake Box 18x14x6"
SKU: SFD-BENTO5
White Bento Box 5 Hole
$3.75
SKU: SFD-CBT12
Cake Box 12x12x12" Top Window
SKU: CML-COF
Colour Mill Oil Based Colour COFFEE 20ml
$6.95
More From This Category
SKU: SFD-K-UBER
Twist Handle Kraft Paper Bag UBER - 300x300x180MM
$47.30
SKU: WGW02512
Rose Gift Box White (10)
$8.55
SKU: CON-8X8X5-500
Cake Box 8x8x5in 500um PE Milkboard (100)
$89.90
SKU: CON-10X10X2.5-600
10x10x2.5" Slice Box 600um PE Milkboard (100)
$115.00
SKU: BBB02412
Baby Carriage Blue (10pce)
$4.45
SKU: CON-B13
Confeta Milkboard Cake Tray SMALL - 185x125x45 (20
$25.15
SKU: SFD-884
8x8x4" Cake Box Whiteboard 400Um (100)
$45.00