Chocolate Mould Fairies and Cupids (Ea)
SKU: C3412BRAND: Roberts Edible Craft
Chocolate mould with fairy and cherub shapes.
- Fairy 9.5 x 6.5 cm- 23g
- Cupid Large 8.5 x 6.5 cm- 20 g
- Cupid Small 5.5 x 3.5 cm - 15 g
(C3412)
| SKU | C3412 |
| Barcode # | 9311589100946 |
| Brand | Roberts Edible Craft |
| Shipping Weight | 0.0330kg |
| Shipping Width | 0.010m |
| Shipping Height | 0.240m |
| Shipping Length | 0.220m |
| Shipping Cubic | 0.000528000m3 |
| Unit Of Measure | ea |
Be The First To Review This Product!
Help other Statewide Food Distributors users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Others Also Bought
SKU: CD406R
Cake Dummy Round 06in x 100mm
$4.60
SKU: CB4-WR09
4mm MDF Board White Round 09"
$2.10
SKU: PA-T141412E
Cake Box Tall 14x14x12" Top Window E-Flute
More From This Category
SKU: C3421
Mould Deep Fill Diamond (Ea)
$3.55
SKU: C3418
Mould Deep Fill Round (Ea)
$3.55
SKU: C3423
Easter Rabbits Chocolate Mould
$3.55
SKU: C3414
Mould Beach Theme (Ea)
$3.55
SKU: C3408
Mould Zoo Animals (EA)
$3.55