4 Classic Macaron Box Kraft - 4 Classic/3 Large Macarons
SKU: PA4260SKBRAND: Statewide Food Distributors
SAVE - Buy in Cartons of 100
Macaron or Cookie Box - Classic Small - Kraft
180mm x 60mm x 37mm High
Brown Kraft Board
Slide In Box with Window Cover
Suitable for:
4 x Small Macarons (35-40mm) Flat
3 x Large Macarons (50-55mm) Flat
Also suitable for Chocolates and Cookies
(PA4260SK)
| SKU | PA4260SK |
| Brand | Statewide Food Distributors |
| Shipping Weight | 0.0520kg |
| Shipping Width | 0.200m |
| Shipping Height | 0.001m |
| Shipping Length | 0.200m |
| Shipping Cubic | 0.000040000m3 |
| Unit Of Measure | ea |
Be The First To Review This Product!
Help other Statewide Food Distributors users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Others Also Bought
SKU: CCA-PCB25
CAKE POPSICLE ACETATE BOXES | 25 PIECES
$8.50
SKU: PA4261SK
6 Macaron Box - Large Macarons - Kraft Brown
More From This Category
SKU: CON-10X10X2.5-600
10x10x2.5" Slice Box 600um PE Milkboard (100)
$115.00
SKU: PA-24MAC55
24 Macaron Box with Divider - Large Macarons
SKU: MBEN48BLK
Mart Box End Cap 48mm Black
$12.00
SKU: LO-BCB225
Clear Lid Biscuit Box 9x4.5x1.5in High - Loyal
SKU: SCC978951
White Bento 8 Hole Cupcake Box
$4.50
SKU: WCTS255
White Catering Tray Small 255x155x80
SKU: MBEN48KR
Mart Box End Cap 48mm Kraft
$13.00
top seller
SKU: CHBOX4
4 Chocolate Box with Clear Lid 8x8x3cm
$0.95