Confeta Half Slab Box 17x15x4"
SKU: PA4160BRAND: Confeta
Half Slab Cake Box With Separate Lid
Quality Confeta Cake Box
Made in Australia
17 x 15 x 4" High
High Quality Milk Board
Base and Separate Lid
Use with 14x16" Cake Board or Smaller
(PA4160)
| SKU | PA4160 |
| Brand | Confeta |
| Shipping Weight | 0.2500kg |
| Shipping Width | 0.600m |
| Shipping Height | 0.006m |
| Shipping Length | 0.650m |
| Shipping Cubic | 0.002340000m3 |
| Unit Of Measure | ea |
Be The First To Review This Product!
Help other Statewide Food Distributors users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Others Also Bought
SKU: CB4-BR08
4mm MDF Board Black Round 08"
$2.36
SKU: CB4-WR08
4mm MDF Board White Round 08"
$1.90
SKU: CB4-BR11
4mm MDF Board Black Round 11"
$3.49
SKU: CB4W1216
4mm MDF Board White Rectangle 12x16in
$4.39
SKU: CB4-WR13
4mm MDF Board White Round 13"
$3.85
SKU: CB6B1416
6mm MDF Board Black Rectangle 14x16"
SKU: CCBOX12-P
12 Hole Cupcake Box Select Insert (ea)
From $1.35
SKU: ED-CAMELIA
White Camelia 75mm (Box of 16)
$33.00
More From This Category
SKU: CON-SB360-X
Slice and Log Box 36 x 13 x 3.5 cm PE Coated (100)
$49.00