10x10x1.5" Slice Box 600um PE Milkboard (100)
SKU: CON-10X10X1.5-600BRAND: Confeta
(CON-10X10X1.5-600)
| SKU | CON-10X10X1.5-600 |
| Brand | Confeta |
| Shipping Weight | 10.0000kg |
| Shipping Width | 0.330m |
| Shipping Height | 0.070m |
| Shipping Length | 0.620m |
| Shipping Cubic | 0.014322000m3 |
| Unit Of Measure | Pk100 |
Be The First To Review This Product!
Help other Statewide Food Distributors users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Others Also Bought
SKU: CBCT560
Catering Tray #4 With Lid
SKU: SFD-BB155
Clear Lid Biscuit Box 6x6x1in High
SKU: SFD-BB175
Clear Lid Biscuit Box 6.75x4.5x1.5in High
More From This Category
SKU: WCTM360
White Catering Tray Medium 360x255x80
SKU: LO-BCB225
Clear Lid Biscuit Box 9x4.5x1.5in High - Loyal
SKU: WCTLS
LID White with PET Window suits Catering Tray WCTS
$0.50
SKU: LO-BBXA090
Biscuit Box 9 x 9 x 2cm High - Loyal
$1.25
SKU: CON-10X10X2.5-600
10x10x2.5" Slice Box 600um PE Milkboard (100)
$115.00