Blossom 2cm Pink (Box 200)
SKU: ED3120BRAND: SFD Sugar Decorations
(ED3120)
| SKU | ED3120 |
| Brand | SFD Sugar Decorations |
| Shipping Weight | 0.4780kg |
| Shipping Width | 0.160m |
| Shipping Height | 0.040m |
| Shipping Length | 0.310m |
| Shipping Cubic | 0.001984000m3 |
| Unit Of Measure | Box |
Be The First To Review This Product!
Help other Statewide Food Distributors users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Others Also Bought
SKU: ED3122H
Blossom 2cm Mauve Hangsell (12 pce)
$3.95
SKU: ED3121
Blossom 2cm White (Box 200)
$27.15
SKU: ED3123
Blossom 2cm Yellow (Bx 200)
$27.15
More From This Category
SKU: ED3101
Flower 5 Petal Baby White 1cm (150)
$30.00
SKU: ED3254
Flower Frangipani Petite 25mm Lemon (Box 66)
$30.80
SKU: ED3221
Flower 5 Petal Lavender 2cm (Box 200)
$47.50
SKU: ED3256
Flower Frangipani Petite 25mm Pink (Box 66)
$26.00
SKU: ED3124H
Blossom 2cm Red Hangsell (12 pce)
$3.95
SKU: ED3255H
Frangipani Small 30mm Lemon Hangsell (6pk)
$3.95
SKU: ED3216
Flower 5 petal Red Small 2cm (Box 200)
$47.50
SKU: ED3125H
Blossom 2cm Blue Hangsell (12 pce)
$3.95