Flower 5 Petal WHITE Medium 2.5cm Box 150
SKU: ED3231BRAND: SFD Sugar Decorations
(ED3231)
| SKU | ED3231 |
| Brand | SFD Sugar Decorations |
| Shipping Weight | 0.4250kg |
| Shipping Width | 0.180m |
| Shipping Height | 0.050m |
| Shipping Length | 0.320m |
| Shipping Cubic | 0.002880000m3 |
| Unit Of Measure | ea |
Be The First To Review This Product!
Help other Statewide Food Distributors users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Others Also Bought
SKU: ED3120
Blossom 2cm Pink (Box 200)
$27.15
SKU: ED3530
Leaves Small Green On Wire 30mm 150 (Box)
$21.95
SKU: CBOX-30206
Cookie & Slice Box 30 x 20 x 6 cm with Window
$1.00
SKU: LO-CBXREC12
Loyal Cake Box Rectangle 18x12x6"
$4.65
SKU: SC941146
Pansy Silicone Mould
$24.95
More From This Category
SKU: ED3123
Blossom 2cm Yellow (Bx 200)
$27.15
SKU: ED3214
Flower 5 petal Blue Small 2cm (Box 200)
$46.30
SKU: ED3213
Flower 5 petal Pink 2cm (Box 200)
$46.30
SKU: ED3123H
Blossom 2cm Yellow Hangsell (12pk)
$3.95
SKU: ED3126
Blossom 2cm Assorted (Bx 200)
$23.50
SKU: ED3125H
Blossom 2cm Blue Hangsell (12 pce)
$3.95
SKU: ED3121
Blossom 2cm White (Box 200)
$27.15
SKU: ED3105
Flower 5 Petal Baby Pink 1cm (150)
$30.00