Blossom 2cm White Hangsell (12 pce)
SKU: ED3121HBRAND: SFD Sugar Decorations
(ED3121H)
| SKU | ED3121H |
| Barcode # | 380013 |
| Brand | SFD Sugar Decorations |
| Shipping Weight | 0.0100kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.005m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000040000m3 |
| Unit Of Measure | ea |
Be The First To Review This Product!
Help other Statewide Food Distributors users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
More From This Category
SKU: ED3124H
Blossom 2cm Red Hangsell (12 pce)
$3.95
SKU: ED3213
Flower 5 petal Pink 2cm (Box 200)
$46.30
SKU: ED3256
Flower Frangipani Petite 25mm Pink (Box 66)
$26.00
SKU: ED3120
Blossom 2cm Pink (Box 200)
$27.15
SKU: ED3100
Flower 5 Petal Baby Red 1cm (150)
$30.00
SKU: ED3122
Blossom 2cm Mauve (Bx 200)
$27.15
SKU: ED3254
Flower Frangipani Petite 25mm Lemon (Box 66)
$30.80
SKU: ED3221
Flower 5 Petal Lavender 2cm (Box 200)
$47.50