Blossom 2cm Mauve (Bx 200)
SKU: ED3122BRAND: SFD Sugar Decorations
(ED3122)
| SKU | ED3122 |
| Brand | SFD Sugar Decorations |
| Shipping Weight | 0.4780kg |
| Shipping Width | 0.160m |
| Shipping Height | 0.040m |
| Shipping Length | 0.310m |
| Shipping Cubic | 0.001984000m3 |
| Unit Of Measure | Box |
Be The First To Review This Product!
Help other Statewide Food Distributors users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
More From This Category
SKU: ED3256
Flower Frangipani Petite 25mm Pink (Box 66)
$26.00
SKU: ED3121H
Blossom 2cm White Hangsell (12 pce)
$3.95
SKU: ED3221
Flower 5 Petal Lavender 2cm (Box 200)
$47.50
SKU: ED3217
Flower 5 petal Mauve Sm 2cm (Bx 200)
$48.75
SKU: ED3124H
Blossom 2cm Red Hangsell (12 pce)
$3.95
SKU: ED3231
Flower 5 Petal WHITE Medium 2.5cm Box 150
$39.50
SKU: ED3254H
Flower Frangipani Petite 25mm Lemon H/S (6pk)
$2.75
SKU: ED3125
Blossom 2cm Blue (Box 200)
$27.75