Flower 5 petal Mauve Sm 2cm (Bx 200)
SKU: ED3217BRAND: SFD Sugar Decorations
Cute Mauve 5 Petal Flowers made with royal icing, perfect for the top of your cupcakes.
Box of 200.
(ED3217)
| SKU | ED3217 |
| Brand | SFD Sugar Decorations |
| Shipping Weight | 0.4200kg |
| Shipping Width | 0.180m |
| Shipping Height | 0.050m |
| Shipping Length | 0.320m |
| Shipping Cubic | 0.002880000m3 |
| Unit Of Measure | Box |
Be The First To Review This Product!
Help other Statewide Food Distributors users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Others Also Bought
SKU: ED3214
Flower 5 petal Blue Small 2cm (Box 200)
$46.30
SKU: RR026
Rose Buds - Vintage Rose 50g
$16.90
More From This Category
SKU: ED3256H
Frangipani Petite 25mm Pink Hangsell (6pk)
$2.75
SKU: ED3254H
Flower Frangipani Petite 25mm Lemon H/S (6pk)
$2.75
SKU: ED3255H
Frangipani Small 30mm Lemon Hangsell (6pk)
$3.95
SKU: ED3124H
Blossom 2cm Red Hangsell (12 pce)
$3.95
SKU: ED3122
Blossom 2cm Mauve (Bx 200)
$27.15
SKU: ED3216
Flower 5 petal Red Small 2cm (Box 200)
$47.50
SKU: ED3123H
Blossom 2cm Yellow Hangsell (12pk)
$3.95
SKU: ED3231
Flower 5 Petal WHITE Medium 2.5cm Box 150
$39.50