Blossom 2cm White (Box 200)
SKU: ED3121BRAND: SFD Sugar Decorations
(ED3121)
| SKU | ED3121 |
| Brand | SFD Sugar Decorations |
| Shipping Weight | 0.4780kg |
| Shipping Width | 0.160m |
| Shipping Height | 0.040m |
| Shipping Length | 0.310m |
| Shipping Cubic | 0.001984000m3 |
| Unit Of Measure | Box |
Be The First To Review This Product!
Help other Statewide Food Distributors users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
More From This Category
SKU: ED3127
Blossom 2cm Purple Box 200
$22.46
SKU: ED3254
Flower Frangipani Petite 25mm Lemon (Box 66)
$30.80
SKU: ED3120
Blossom 2cm Pink (Box 200)
$27.15
SKU: ED3255H
Frangipani Small 30mm Lemon Hangsell (6pk)
$3.95
SKU: ED3216
Flower 5 petal Red Small 2cm (Box 200)
$47.50
SKU: ED3101
Flower 5 Petal Baby White 1cm (150)
$30.00
SKU: ED3215
Flower 5 petal Lemon Small 2cm (Box 200)
$47.50
SKU: ED3105
Flower 5 Petal Baby Pink 1cm (150)
$30.00