Flower 5 Petal Baby Yellow 1cm (150)
SKU: ED3104BRAND: SFD Sugar Decorations
(ED3104)
| SKU | ED3104 |
| Brand | SFD Sugar Decorations |
| Shipping Weight | 0.0510kg |
| Shipping Width | 0.040m |
| Shipping Height | 0.080m |
| Shipping Length | 0.170m |
| Shipping Cubic | 0.000544000m3 |
| Unit Of Measure | Box |
Be The First To Review This Product!
Help other Statewide Food Distributors users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Others Also Bought
SKU: ED7040
Flower Daisy Swirl 25mm Pink (Box 180)
$30.00
SKU: DD4KGWHT
COLOUR MILL DECORATORS DOUGH WHITE 4KG
$39.00
SKU: 09OT614
MEDLEY SPRINKLES -PASTEL PINK 65G
$4.50
More From This Category
SKU: ED3126
Blossom 2cm Assorted (Bx 200)
$23.50
SKU: ED3213
Flower 5 petal Pink 2cm (Box 200)
$46.30
SKU: ED3214
Flower 5 petal Blue Small 2cm (Box 200)
$46.30
SKU: ED3215
Flower 5 petal Lemon Small 2cm (Box 200)
$47.50
SKU: ED3254H
Flower Frangipani Petite 25mm Lemon H/S (6pk)
$2.75
SKU: ED3121
Blossom 2cm White (Box 200)
$27.15
SKU: ED3122
Blossom 2cm Mauve (Bx 200)
$27.15
SKU: ED3257H
Frangipani Small 30mm Pink Hangsell (6pk)
$3.95