Blossom 2cm Blue (Box 200)
SKU: ED3125BRAND: SFD Sugar Decorations
(ED3125)
| SKU | ED3125 |
| Brand | SFD Sugar Decorations |
| Shipping Weight | 0.4780kg |
| Shipping Width | 0.160m |
| Shipping Height | 0.040m |
| Shipping Length | 0.310m |
| Shipping Cubic | 0.001984000m3 |
| Unit Of Measure | Box |
Be The First To Review This Product!
Help other Statewide Food Distributors users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
More From This Category
SKU: ED3215
Flower 5 petal Lemon Small 2cm (Box 200)
$47.50
SKU: ED3103
Flower 5 Petal Baby Mauve 1cm (150)
$30.00
SKU: ED3125H
Blossom 2cm Blue Hangsell (12 pce)
$3.95
SKU: ED3127
Blossom 2cm Purple Box 200
$22.46
SKU: ED3123
Blossom 2cm Yellow (Bx 200)
$27.15
SKU: ED3100
Flower 5 Petal Baby Red 1cm (150)
$30.00
SKU: ED3120H
Blossom 2cm Pink Hangsell (12 pce)
$3.95
SKU: ED3126
Blossom 2cm Assorted (Bx 200)
$23.50