Flower 5 petal Lemon Small 2cm (Box 200)
SKU: ED3215BRAND: SFD Sugar Decorations
(ED3215)
| SKU | ED3215 |
| Brand | SFD Sugar Decorations |
| Shipping Weight | 0.4200kg |
| Shipping Width | 0.180m |
| Shipping Height | 0.050m |
| Shipping Length | 0.320m |
| Shipping Cubic | 0.002880000m3 |
| Unit Of Measure | Box |
Be The First To Review This Product!
Help other Statewide Food Distributors users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
More From This Category
SKU: ED3120H
Blossom 2cm Pink Hangsell (12 pce)
$3.95
SKU: ED3231
Flower 5 Petal WHITE Medium 2.5cm Box 150
$39.50
SKU: ED3217
Flower 5 petal Mauve Sm 2cm (Bx 200)
$48.75
SKU: ED3214
Flower 5 petal Blue Small 2cm (Box 200)
$46.30
SKU: ED3257H
Frangipani Small 30mm Pink Hangsell (6pk)
$3.95
SKU: ED3254H
Flower Frangipani Petite 25mm Lemon H/S (6pk)
$2.75
SKU: ED3122H
Blossom 2cm Mauve Hangsell (12 pce)
$3.95
SKU: ED3218
Flower 5 petal White Small 2cm (Box 200)
$47.50