Flower 5 Petal Lavender 2cm (Box 200)
SKU: ED3221BRAND: SFD Sugar Decorations
Flower 5 Petal Lavender 2cm
Box of 200
(ED3221)
| SKU | ED3221 |
| Brand | SFD Sugar Decorations |
| Shipping Weight | 0.5000kg |
| Shipping Width | 0.300m |
| Shipping Height | 0.050m |
| Shipping Length | 0.200m |
| Shipping Cubic | 0.003000000m3 |
| Unit Of Measure | Box |
Be The First To Review This Product!
Help other Statewide Food Distributors users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Others Also Bought
SKU: ED3214
Flower 5 petal Blue Small 2cm (Box 200)
$46.30
SKU: ED3217
Flower 5 petal Mauve Sm 2cm (Bx 200)
$48.75
SKU: RR026
Rose Buds - Vintage Rose 50g
$16.90
More From This Category
SKU: ED3120H
Blossom 2cm Pink Hangsell (12 pce)
$3.95
SKU: ED3101
Flower 5 Petal Baby White 1cm (150)
$30.00
SKU: ED3214
Flower 5 petal Blue Small 2cm (Box 200)
$46.30
SKU: ED3100
Flower 5 Petal Baby Red 1cm (150)
$30.00
SKU: ED3231
Flower 5 Petal WHITE Medium 2.5cm Box 150
$39.50
SKU: ED3127
Blossom 2cm Purple Box 200
$22.46
SKU: ED3126
Blossom 2cm Assorted (Bx 200)
$23.50
SKU: ED3257H
Frangipani Small 30mm Pink Hangsell (6pk)
$3.95