Flower Frangipani Small 30mm Pink (Bx 32)
SKU: ED3257BRAND: SFD Sugar Decorations
Approximately 30mm diameter x 25mm deep
(ED3257)
| SKU | ED3257 |
| Brand | SFD Sugar Decorations |
| Shipping Weight | 0.4250kg |
| Shipping Width | 0.180m |
| Shipping Height | 0.040m |
| Shipping Length | 0.320m |
| Shipping Cubic | 0.002304000m3 |
| Unit Of Measure | Box |
Be The First To Review This Product!
Help other Statewide Food Distributors users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Others Also Bought
SKU: ED3256
Flower Frangipani Petite 25mm Pink (Box 66)
$26.00
More From This Category
SKU: ED3123H
Blossom 2cm Yellow Hangsell (12pk)
$3.95
SKU: ED3123
Blossom 2cm Yellow (Bx 200)
$27.15
SKU: ED3124H
Blossom 2cm Red Hangsell (12 pce)
$3.95
SKU: ED3122
Blossom 2cm Mauve (Bx 200)
$27.15
SKU: ED3211
Flower 5 petal Assorted Sm 2cm (Box 200)
$48.71
SKU: ED3102
Flower 5 Petal Baby Blue 1cm (150)
$30.00
SKU: ED3214
Flower 5 petal Blue Small 2cm (Box 200)
$46.30
SKU: ED3100
Flower 5 Petal Baby Red 1cm (150)
$30.00