Flower Frangipani Petite 25mm Lemon (Box 66)
SKU: ED3254BRAND: SFD Sugar Decorations
Approximately 25mm diameter x 22 deep
(ED3254)
| SKU | ED3254 |
| Brand | SFD Sugar Decorations |
| Shipping Weight | 0.4800kg |
| Shipping Width | 0.180m |
| Shipping Height | 0.040m |
| Shipping Length | 0.320m |
| Shipping Cubic | 0.002304000m3 |
| Unit Of Measure | Box |
Be The First To Review This Product!
Help other Statewide Food Distributors users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
More From This Category
SKU: ED3255
Flower Frangipani Small 30mm Lemon (Box 32)
$23.15
SKU: ED3102
Flower 5 Petal Baby Blue 1cm (150)
$30.00
SKU: ED3122H
Blossom 2cm Mauve Hangsell (12 pce)
$3.95
SKU: ED3215
Flower 5 petal Lemon Small 2cm (Box 200)
$47.50
SKU: ED3257
Flower Frangipani Small 30mm Pink (Bx 32)
$22.88
SKU: ED3101
Flower 5 Petal Baby White 1cm (150)
$30.00
SKU: ED3105
Flower 5 Petal Baby Pink 1cm (150)
$30.00
SKU: ED3125H
Blossom 2cm Blue Hangsell (12 pce)
$3.95