Flower 5 Petal Baby Pink 1cm (150)
SKU: ED3105BRAND: SFD Sugar Decorations
(ED3105)
| SKU | ED3105 |
| Brand | SFD Sugar Decorations |
| Shipping Weight | 0.0510kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.040m |
| Shipping Length | 0.170m |
| Shipping Cubic | 0.000544000m3 |
| Unit Of Measure | Box |
Be The First To Review This Product!
Help other Statewide Food Distributors users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
More From This Category
SKU: ED3123
Blossom 2cm Yellow (Bx 200)
$27.15
SKU: ED3214
Flower 5 petal Blue Small 2cm (Box 200)
$46.30
SKU: ED3213
Flower 5 petal Pink 2cm (Box 200)
$46.30
SKU: ED3123H
Blossom 2cm Yellow Hangsell (12pk)
$3.95
SKU: ED3126
Blossom 2cm Assorted (Bx 200)
$23.50
SKU: ED3125H
Blossom 2cm Blue Hangsell (12 pce)
$3.95
SKU: ED3121
Blossom 2cm White (Box 200)
$27.15
SKU: ED3211
Flower 5 petal Assorted Sm 2cm (Box 200)
$48.71