Blossom 2cm Mauve Hangsell (12 pce)
SKU: ED3122HBRAND: SFD Sugar Decorations
(ED3122H)
| SKU | ED3122H |
| Barcode # | 380008 |
| Brand | SFD Sugar Decorations |
| Shipping Weight | 0.0100kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.005m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000040000m3 |
| Unit Of Measure | ea |
Be The First To Review This Product!
Help other Statewide Food Distributors users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Others Also Bought
SKU: ED3247
Rose Astd Whirl Baby 1.3cm (Bx 150)
$24.00
SKU: ED3104
Flower 5 Petal Baby Yellow 1cm (150)
$30.00
SKU: ED3217
Flower 5 petal Mauve Sm 2cm (Bx 200)
$48.75
SKU: ED3213
Flower 5 petal Pink 2cm (Box 200)
$46.30
SKU: ED3121
Blossom 2cm White (Box 200)
$27.15
SKU: ED3390H
Mini Daisy 22mm Hangsell (12pk)
$4.85
More From This Category
SKU: ED3117H
Rose Whirl Baby Deep Mauve 1.3cm Hangsell 25pc
$3.50
SKU: ED3234S
Rose Spray White Med 100mm (1)
$4.60
SKU: ED3125H
Blossom 2cm Blue Hangsell (12 pce)
$3.95
SKU: ED3254H
Flower Frangipani Petite 25mm Lemon H/S (6pk)
$2.75
SKU: ED3255H
Frangipani Small 30mm Lemon Hangsell (6pk)
$3.95
SKU: ED3113H
Rose Whirl Baby Lavender 1.3cm Hangsell 25pc
$3.50
SKU: ED3390H
Mini Daisy 22mm Hangsell (12pk)
$4.85
SKU: ED3120H
Blossom 2cm Pink Hangsell (12 pce)
$3.95