Favour Box Butterfly Purple (10)
SKU: BGP03812BRAND: Flossy
Simple but Elegant Butterfly Design
Pearlescent Purple
Easy to Assemble
10 pieces per Pack
(BGP03812)
| SKU | BGP03812 |
| Barcode # | 0680569368270 |
| Brand | Flossy |
| Shipping Weight | 0.0700kg |
| Shipping Width | 0.110m |
| Shipping Height | 0.025m |
| Shipping Length | 0.200m |
| Shipping Cubic | 0.000550000m3 |
| Unit Of Measure | ea |
Be The First To Review This Product!
Help other Statewide Food Distributors users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
More From This Category
SKU: BGG03712
Favour Box Butterfly Green (10)
$4.46
SKU: BSB00113
Baby Shower Box White & Blue (10)
$4.45
SKU: CCN0412C
Cupcake Case Baby Animals Carton 600pc
$19.00
SKU: ED9030C
Mini Fruits CHERRIES 1.5cm (Box 240)
$25.50
SKU: WBL04713
Favour Box Lovers in Paris (10 pieces - 5 of each
$4.46
SKU: CCB01212C
Cupcake Case Boys Design Carton 600pc
$19.00
SKU: CRD0111C
Cupcake Case Red Damask Carton 600pc
$19.00