Patty Pan #700 Black Gingham 50pk
SKU: PA1078HBRAND: Statewide Food Distributors
(PA1078H)
| SKU | PA1078H |
| Barcode # | 9341625001074 |
| Brand | Statewide Food Distributors |
| Shipping Weight | 0.3000kg |
| Shipping Width | 0.200m |
| Shipping Height | 0.070m |
| Shipping Length | 0.260m |
| Shipping Cubic | 0.003640000m3 |
| Unit Of Measure | ea |
Be The First To Review This Product!
Help other Statewide Food Distributors users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
More From This Category
SKU: LTC360GLD
Mini Patty Pans #360 GOLD FOIL 100pc
$5.45
SKU: BG-PC500PP
Standard #550 Pastel Pink Foil Baking Cup (50pk)
$3.75
SKU: PA1073H
Patty Pan #750 Black Polka Dots 50pk
$4.85
SKU: BG-PC500B
Standard #550 Black Foil Baking Cup (50pk)
$3.75
SKU: PA1067H
Patty Pan #750 Silv/Black Polka Dot 50pk
$4.85
SKU: LTC360ASST
Mini Patty Pans #360 ASSORTED 100pc
$4.75
SKU: LTC360BLK
Mini Patty Pans #360 BLACK 100pc
$4.75
SKU: LTC550GLD
Patty Pans #550 GOLD FOIL 100pc
$6.95