Standard #408 Gold Foil Baking Cup (50pk)
SKU: BG-PC408GBRAND: Papyrus & Co
Standard GOLD Foil Baking Cups (50 pack)
High quality foil baking cups (packs of 50) are now available in convenient hangsell packaging.
Size: Base: 44mm
(BG-PC408G)
| SKU | BG-PC408G |
| Barcode # | 9347569016013 |
| Brand | Papyrus & Co |
| Shipping Weight | 0.0500kg |
| Shipping Width | 0.170m |
| Shipping Height | 0.060m |
| Shipping Length | 0.110m |
| Shipping Cubic | 0.001122000m3 |
| Unit Of Measure | ea |
Be The First To Review This Product!
Help other Statewide Food Distributors users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
More From This Category
SKU: PA1032H
Patty Pan #750 Golden Yellow 50pk
$4.50
SKU: BG-PMBL25BC
Bloom Baking Cup PASTEL MIX (25pk)
$4.45
SKU: PA1080H
Patty Pan #700 Lime Green Gingham 50pk
$4.85
SKU: PA1067H
Patty Pan #750 Silv/Black Polka Dot 50pk
$4.85
SKU: LTC700RED
Patty Pans #700 RED 100pc
$6.95
SKU: LTC360SLV
Mini Patty Pans #360 SILVER FOIL 100pc
$5.45
SKU: BG-PC350G
Mini Gold Foil Baking Cup (50pk)
$2.35