Standard #550 Rose Gold Foil Baking Cup (50pk)
SKU: BG-PC500RGBRAND: Bake Group
Standard ROSE GOLD Foil Baking Cups (50 pack)
High quality foil baking cups (packs of 50) are now available in convenient hangsell packaging.
Size: Base: 50mm and Height: 35mm
(BG-PC500RG)
| SKU | BG-PC500RG |
| Barcode # | 9347569013210 |
| Brand | Bake Group |
| Shipping Weight | 0.0500kg |
| Shipping Width | 0.170m |
| Shipping Height | 0.060m |
| Shipping Length | 0.110m |
| Shipping Cubic | 0.001122000m3 |
| Unit Of Measure | ea |
Be The First To Review This Product!
Help other Statewide Food Distributors users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
More From This Category
SKU: PA1035H
Patty Pan #750 Red 50pk
$4.50
SKU: PA1028H
Patty Pan #750 Pastel Blue 50pk
$4.50
SKU: BG-PC500PP
Standard #550 Pastel Pink Foil Baking Cup (50pk)
$3.75
SKU: BG-PC500G
Standard #550 Gold Foil Baking Cup (50pk)
$3.75
SKU: BG-PC500B
Standard #550 Black Foil Baking Cup (50pk)
$3.75
SKU: BG-PC500S
Standard #550 Silver Foil Baking Cup (50pk)
$3.75
SKU: PA1067H
Patty Pan #750 Silv/Black Polka Dot 50pk
$4.85
SKU: BG-PC350S
Mini Silver Foil Baking Cup (50pk)
$2.35