Patty Pan #750 Pastel Green H/S (24 Pack)
SKU: LT1026BRAND: Lemon Tree
(LT1026)
| SKU | LT1026 |
| Brand | Lemon Tree |
| Shipping Weight | 0.0250kg |
| Shipping Width | 0.130m |
| Shipping Height | 0.060m |
| Shipping Length | 0.180m |
| Shipping Cubic | 0.001404000m3 |
| Unit Of Measure | ea |
Be The First To Review This Product!
Help other Statewide Food Distributors users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
More From This Category
SKU: CWW00912C
Cupcake Case Wedding Words Carton 600pc
$19.00
SKU: CDA-201-219
Edible Purple and Yellow Wafer Butterflies (12)
$5.00
SKU: BGG03712
Favour Box Butterfly Green (10)
$4.46
SKU: BGP04912
Favour Box Butterfly Pink (10)
$4.46
SKU: CRD0111C
Cupcake Case Red Damask Carton 600pc
$19.00
SKU: CC-EF009
Crystal Candy FROSTED FERN Edible Flakes 6g
$6.95