Patty Pan #750 Burgundy/Red Hounds Tooth (24)
SKU: LT1059BRAND: Lemon Tree
55mm Base and 41.5mm wall height 750 Patty Pans
Hangsell Pack of 24
(LT1059)
| SKU | LT1059 |
| Brand | Lemon Tree |
| Shipping Weight | 0.0250kg |
| Shipping Width | 0.130m |
| Shipping Height | 0.060m |
| Shipping Length | 0.180m |
| Shipping Cubic | 0.001404000m3 |
| Unit Of Measure | ea |
Be The First To Review This Product!
Help other Statewide Food Distributors users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
More From This Category
SKU: D-CS315WBL
White/Blue Ribbon Set of 3 Tall Cake Stand
$95.00
SKU: BBW02112
Baby Carriage White (10pce)
$4.45
SKU: ED9030C
Mini Fruits CHERRIES 1.5cm (Box 240)
$25.50
SKU: FL1020C
Cupcake Case Pink Swirl Carton 600pc
$19.00
SKU: CON-SB360-X
Slice and Log Box 36 x 13 x 3.5 cm PE Coated (100)
$49.00
SKU: RE-JM-MAR
Thick Jimmies 1.5mm MAROON 85g
$4.25
SKU: CCN0412C
Cupcake Case Baby Animals Carton 600pc
$19.00