Patty Pan #750 Pastel Blue 50pk
SKU: PA1028HBRAND: Statewide Food Distributors
(PA1028H)
| SKU | PA1028H |
| Barcode # | 9341625003146 |
| Brand | Statewide Food Distributors |
| Shipping Weight | 0.3000kg |
| Shipping Width | 0.200m |
| Shipping Height | 0.070m |
| Shipping Length | 0.260m |
| Shipping Cubic | 0.003640000m3 |
| Unit Of Measure | 6 Pa |
Be The First To Review This Product!
Help other Statewide Food Distributors users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
More From This Category
SKU: PA1034H
Patty Pan #750 Purple 50pk
$4.50
SKU: BG-PC350W
Mini White Foil Baking Cup (50pk)
$2.35
SKU: BG-BLBL431
Bloom Baking Cup PASTEL BLUE (24pk)
$4.75
SKU: BG-GDBL436
Bloom Baking Cup GOLD (24pk)
$4.45
SKU: BG-PC500PB
Standard #550 Pastel Blue Foil Baking Cup (50pk)
$3.75
SKU: PA1032H
Patty Pan #750 Golden Yellow 50pk
$4.50
SKU: BG-WHBL435
Bloom Baking Cup WHITE (24pk)
$4.45
SKU: LT1067
Patty Pan #750 Black/Silver Polka Dots (24)
$2.50