Rose Spray White Medium 100mm (Bx 20)
SKU: ED3234BRAND: SFD Sugar Decorations
(ED3234)
| SKU | ED3234 |
| Brand | SFD Sugar Decorations |
| Shipping Weight | 0.8000kg |
| Shipping Width | 0.320m |
| Shipping Height | 0.040m |
| Shipping Length | 0.320m |
| Shipping Cubic | 0.004096000m3 |
| Unit Of Measure | Box |
Be The First To Review This Product!
Help other Statewide Food Distributors users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
More From This Category
SKU: PA-C8X10CLR
Clear Cake Box with Ribbon 8x8x10"
$8.95
SKU: ED3260
Cupcake Rose W/Leaves 2.5cm Mauve (Box32)
$23.95
SKU: FL2098
Cupcake Wrapper Pearl Baby Blue (12)
$4.46
SKU: FL2097
Cupcake Wrapper Pearl Navy Blue (12)
$4.46
SKU: FL2040
Cupcake Wrapper Pearl Pink Hearts (12)
$4.46
SKU: PA-C6X8CLR
Clear Cake Box with Ribbon 6x6x8"
$6.95
SKU: ONDDH
Bling Diamante 7cm Double Hearts
$14.50
SKU: ED3500S
Tiffany Bow 25mm (Box 180)
$31.50