Cupcake Wrapper Pearl Pink Filigree (12)
SKU: FL2010BRAND: Lemon Tree
Beautiful Lasercut Cupcake Wrappers
Base Diameter of 50mm
For those Special Cupcakes
Pack of 12 in Hangsell Bag
(FL2010)
| SKU | FL2010 |
| Barcode # | 9341625003894 |
| Brand | Lemon Tree |
| Shipping Weight | 0.0200kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.005m |
| Shipping Length | 0.270m |
| Shipping Cubic | 0.000135000m3 |
| Unit Of Measure | Pk12 |
Be The First To Review This Product!
Help other Statewide Food Distributors users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Others Also Bought
SKU: CGL00611C
Cup Cake Case Green Leaves Carton 600pc
$19.00
More From This Category
SKU: ED3252
Cupcake Rose W/Leaves 2.5cm Red (Box32)
$23.95
SKU: ED3233
Rose Spray White Mini 50mm (Box 20)
$30.80
SKU: CT2010
Song of the Heart Bride and Groom Topper
$23.36
SKU: PA-C8X10CLR
Clear Cake Box with Ribbon 8x8x10"
$8.95
SKU: OR1008L
Ornament Cupid Bow Arrow Gold HS
$1.44
SKU: ONDMRS
Bling Diamante 11.5cm Mr & Mrs
$13.05
SKU: WRH04813
Favour Box Red Hearts (10 Pieces)
$8.55
SKU: PA-C6X8CLR
Clear Cake Box with Ribbon 6x6x8"
$6.95