Cupcake Rose W/Leaves 2.5cm Mauve (Box32)
SKU: ED3260BRAND: SFD Sugar Decorations
(ED3260)
| SKU | ED3260 |
| Brand | SFD Sugar Decorations |
| Shipping Weight | 0.4750kg |
| Shipping Width | 0.180m |
| Shipping Height | 0.040m |
| Shipping Length | 0.320m |
| Shipping Cubic | 0.002304000m3 |
| Unit Of Measure | Box |
Be The First To Review This Product!
Help other Statewide Food Distributors users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
More From This Category
SKU: ED3132
Hibiscus Pink Small 50mm (Box 25)
$38.00
SKU: C3298SL
Plaque Engagement Silver (Ea)
$2.60
SKU: CT2010
Song of the Heart Bride and Groom Topper
$23.36
SKU: C3298GL
Plaque ENGAGEMENT Gold (ea)
$2.60
SKU: FL2010
Cupcake Wrapper Pearl Pink Filigree (12)
$4.46
SKU: ONDDH
Bling Diamante 7cm Double Hearts
$14.50
SKU: FL2125
Cupcake Wrapper Pearl Purple Filigree (12)
$4.46
SKU: ED3250
Cupcake Rose W/Leaves 2.5cm Pink (Box 32)
$23.95