Rose Spray White Mini 50mm (Box 20)
SKU: ED3233BRAND: SFD Sugar Decorations
Mini Spray 50mm
(ED3233)
| SKU | ED3233 |
| Brand | SFD Sugar Decorations |
| Shipping Weight | 0.4750kg |
| Shipping Width | 0.320m |
| Shipping Height | 0.040m |
| Shipping Length | 0.320m |
| Shipping Cubic | 0.004096000m3 |
| Unit Of Measure | Box |
Be The First To Review This Product!
Help other Statewide Food Distributors users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
More From This Category
SKU: C3298GL
Plaque ENGAGEMENT Gold (ea)
$2.60
SKU: FL2035
Cupcake Wrapper Pearl Red Hearts (12)
$4.46
SKU: ED3250
Cupcake Rose W/Leaves 2.5cm Pink (Box 32)
$23.95
SKU: CT2010
Song of the Heart Bride and Groom Topper
$23.36
SKU: ED3249
Cupcake Rose W/Leaves 2.5cm White (Box32)
$23.95
SKU: ONDMRS
Bling Diamante 11.5cm Mr & Mrs
$13.05
SKU: FL2070
Cupcake Wrapper Black Fence (12)
$4.46
SKU: PA-C10X12CLR
Clear Cake Box with Ribbon 10x10x12"
$9.95