Cupcake Wrapper Pearl Purple Filigree (12)
SKU: FL2125BRAND: Lemon Tree
Beautiful Lasercut Cupcake Wrappers
Base Diameter of 50mm
For those Special Cupcakes
Pack of 12 in Hangsell Bag
(FL2125)
| SKU | FL2125 |
| Barcode # | 9341625003917 |
| Brand | Lemon Tree |
| Shipping Weight | 0.0200kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.005m |
| Shipping Length | 0.270m |
| Shipping Cubic | 0.000135000m3 |
| Unit Of Measure | Pk12 |
Be The First To Review This Product!
Help other Statewide Food Distributors users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
More From This Category
SKU: ONDDH
Bling Diamante 7cm Double Hearts
$14.50
SKU: ED3252
Cupcake Rose W/Leaves 2.5cm Red (Box32)
$23.95
SKU: ED3250
Cupcake Rose W/Leaves 2.5cm Pink (Box 32)
$23.95
SKU: ONDCONGR
Bling Diamante 3cm Congratulations
$15.95
SKU: WBI01812
Gift Box Butterfly & Flower Ivory (10)
$4.46
SKU: CT2010
Song of the Heart Bride and Groom Topper
$23.36
SKU: ED3251
Cupcake Rose W/Leaves 2.5cm Lavender (Box32)
$23.95
SKU: ED3500S
Tiffany Bow 25mm (Box 180)
$31.50