Tiffany Bow 25mm (Box 180)
SKU: ED3500SBRAND: SFD Sugar Decorations
TIffany Bow Sugar Decoration.
Handmade in Quality Royal Icing
Each piece approx 25mm high
Total of 180 pieces in Box
(ED3500S)
| SKU | ED3500S |
| Brand | SFD Sugar Decorations |
| Shipping Weight | 0.1800kg |
| Shipping Width | 0.160m |
| Shipping Height | 0.050m |
| Shipping Length | 0.320m |
| Shipping Cubic | 0.002560000m3 |
| Unit Of Measure | Box |
Be The First To Review This Product!
Help other Statewide Food Distributors users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
More From This Category
SKU: ED3180
Western Assortment 32mm (192)
$63.40
SKU: ED3025L
Red Lips 40mm (Box 96)
$22.53
SKU: ED3411
3 Prong Christmas Holly (180)
$59.10
SKU: ED3402S
Presents Assorted Colours 25mm (Box 180)
$56.85
SKU: ED3498
White Cross 33mm (120)
$37.85
SKU: ED3495L
Christmas Assortment #2 40mm (96)
$44.35
SKU: ED3182
Cap and Scroll 32mm (Bx160)
$71.10
SKU: ED-HOLLY2
2 Prong Christmas Holly 15mm High (180)
$45.20