Red Heart 40mm (Box 96)
SKU: ED3501LBRAND: SFD Sugar Decorations
Red Heart Sugar Decoration
Handmade in Quality Royal Icing
Each piece approx 40mm high
Total of 96 pieces in Box
(ED3501L)
| SKU | ED3501L |
| Brand | SFD Sugar Decorations |
| Shipping Weight | 0.4520kg |
| Shipping Width | 0.160m |
| Shipping Height | 0.050m |
| Shipping Length | 0.320m |
| Shipping Cubic | 0.002560000m3 |
| Unit Of Measure | Box |
Be The First To Review This Product!
Help other Statewide Food Distributors users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
More From This Category
SKU: ED3181
Fiesta Assortment 32mm (Bx200)
$58.05
SKU: ED3408
Double Candy Canes 40mm (Box 96)
$34.00
SKU: ED3501S
Red Heart 25mm (Box 180)
$33.60
SKU: ED3495S
Christmas Assortment #2 25mm (180)
$64.10
SKU: ED3239
Easter Eggs Assorted 30mm (180)
$60.25
SKU: ED3407
3D Christmas Tree 35mm (32)
$29.50
SKU: ED3495L
Christmas Assortment #2 40mm (96)
$44.35
SKU: ED3531
Leaves Medium Green 40mm (Box 120)
$20.50