Red Lips 25mm (Box 180)
SKU: ED3025SBRAND: SFD Sugar Decorations
Red Lips Sugar Decoration.
Handmade in Quality Royal Icing
Each piece approx 25mm Wide
Total of 180 pieces in Box
(ED3025S)
| SKU | ED3025S |
| Brand | SFD Sugar Decorations |
| Shipping Weight | 0.2000kg |
| Shipping Width | 0.150m |
| Shipping Height | 0.050m |
| Shipping Length | 0.320m |
| Shipping Cubic | 0.002400000m3 |
| Unit Of Measure | Box |
Be The First To Review This Product!
Help other Statewide Food Distributors users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
More From This Category
SKU: ED3402L
Presents Assorted Colours 40mm (Box 96)
$32.95
SKU: ED3499
White Cross Maltese 33mm (120)
$35.55
SKU: ED3498
White Cross 33mm (120)
$37.85
SKU: ED3239
Easter Eggs Assorted 30mm (180)
$60.25
SKU: ED-EASTEGG-MM
Easter Egg Asst 40mm ((96)
$39.20
SKU: ED3912
Soccer Ball 2D 32mm (128)
$43.35
SKU: ED3913
Aussie Rules Football 2D 32mm (128)
$39.40
SKU: ED3530
Leaves Small Green On Wire 30mm 150 (Box)
$21.95