Red Lips 40mm (Box 96)
SKU: ED3025LBRAND: SFD Sugar Decorations
Red Lips Sugar Decoration.
Handmade in Quality Royal Icing
Each piece approx 40mm Wide
Total of 96 pieces in Box
(ED3025L)
| SKU | ED3025L |
| Brand | SFD Sugar Decorations |
| Shipping Weight | 0.2700kg |
| Shipping Width | 0.150m |
| Shipping Height | 0.050m |
| Shipping Length | 0.320m |
| Shipping Cubic | 0.002400000m3 |
| Unit Of Measure | Box |
Be The First To Review This Product!
Help other Statewide Food Distributors users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Others Also Bought
SKU: ED3501S
Red Heart 25mm (Box 180)
$33.60
SKU: ED-GINGB-40
Gingerbread Man Festive 40mm (96)
$50.45
More From This Category
SKU: ED-HOLLY2
2 Prong Christmas Holly 15mm High (180)
$45.20
SKU: ED-TIFFBOW-BLK
Tiffany Bow 20mm BLACK (200)
$26.15
SKU: ED3912
Soccer Ball 2D 32mm (128)
$43.35
SKU: ED3408
Double Candy Canes 40mm (Box 96)
$34.00
SKU: ED3239
Easter Eggs Assorted 30mm (180)
$60.25
SKU: ED3498
White Cross 33mm (120)
$37.85
SKU: ED3531
Leaves Medium Green 40mm (Box 120)
$20.50
SKU: ED3025S
Red Lips 25mm (Box 180)
$39.70