Easter Egg Asst 40mm ((96)
SKU: ED-EASTEGG-MMBRAND: SFD Sugar Decorations
(ED-EASTEGG-MM)
| SKU | ED-EASTEGG-MM |
| Brand | SFD Sugar Decorations |
| Shipping Weight | 0.6000kg |
| Shipping Width | 0.370m |
| Shipping Height | 0.075m |
| Shipping Length | 0.230m |
| Shipping Cubic | 0.006382500m3 |
| Unit Of Measure | Box |
Be The First To Review This Product!
Help other Statewide Food Distributors users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
More From This Category
SKU: BG-SP-RABBIT
Sprinks Pastel Easter Bunnies Mix 60g
$8.20
SKU: ED3022H
Non Pareils Mauve (50g) Hangsell
$2.95
SKU: FL2096
Cupcake Wrapper Pearl Pink Easter Bunny (12)
$4.46
SKU: CO7130
RC Powder Dye Pack B (Blue, Purple, Yellow, Orange
$7.65
SKU: ED-BUN-CW
Bunny with Egg 30mm CW (180)
$57.35
SKU: PC-750PBLUE
Patty Pan Confeta 750 Pastel Blue (500)
$24.20
SKU: PC-750BLUW-PD
Patty Pan Confeta 750 Blue/White Polka Dot (500)
$25.75
SKU: ED3039
Non Pareils GREEN (1Kg)
$12.95