Easter Rabbits Chocolate Mould
SKU: C3423BRAND: Roberts Edible Craft
Chocolate Easter Bunny Cupcake Toppers
Make your Own Easter Toppers!
4 different designs per mould
Egg 4.5 cm x 3 cm = solid chocolate half 10 g
Bunny with Basket 4.5 x 2 cm = solid chocolate 5 g
Bunny Couple 5.5 x 3 cm = solid chocolate 7 g
Bunny Barrow 4.5 x 4 cm = solid chocolate 5 g
(C3423)
| SKU | C3423 |
| Barcode # | 9311589105231 |
| Brand | Roberts Edible Craft |
| Shipping Weight | 0.0340kg |
| Shipping Width | 0.020m |
| Shipping Height | 0.240m |
| Shipping Length | 0.220m |
| Shipping Cubic | 0.001056000m3 |
| Unit Of Measure | ea |
Be The First To Review This Product!
Help other Statewide Food Distributors users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Others Also Bought
SKU: ED3033
Non Pareils WHITE (1Kg)
$12.95
SKU: ED3266
Carrots (Box 216)
$27.50
SKU: CBC3-SS09
3mm Cake Board Std 09" Square Silver (50)
$24.10
SKU: ED3042H
Cachous 4mm Gold Hangsell (50g)
$3.95
SKU: PA-W141416E
Cake Box Tall 14x14x16" Front Window E-Flute Board
SKU: ED3066H
Cachous 4mm Ivory Pearl HS 50g
$3.35
SKU: BG-SP-RABBIT-5
Pastel Easter Bunnies by Sprinks 500g
$18.95
SKU: CCBOX12-P
12 Hole Cupcake Box Select Insert (ea)
From $1.35
More From This Category
SKU: BG-SP-RABBIT-5
Pastel Easter Bunnies by Sprinks 500g
$18.95
SKU: ED3499
White Cross Maltese 33mm (120)
$35.55
SKU: PC-750PBLUE
Patty Pan Confeta 750 Pastel Blue (500)
$24.20
SKU: ONDMCROSS
Bling Diamante 8cm Maltese Cross
$8.25
SKU: PC-750PPNK
Patty Pan Confeta 750 Pastel Pink (500)
$24.20
SKU: ONDCROSS
Bling Diamante 5cm Cross
$5.95
SKU: ED-BUNEGG
Bunny with Egg Assorted 30mm (180)
$66.00
SKU: PC-750PGRN
Patty Pan Confeta 750 Pastel Green (500)
$24.20