Cupcake Wrapper Pearl White Cross (12)
SKU: FL2050BRAND: Lemon Tree
Beautiful Lasercut Cupcake Wrappers
Base Diameter of 50mm
For those Special Cupcakes
Pack of 12 in Hangsell Bag
(FL2050)
| SKU | FL2050 |
| Barcode # | 9341625004006 |
| Brand | Lemon Tree |
| Shipping Weight | 0.0200kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.005m |
| Shipping Length | 0.270m |
| Shipping Cubic | 0.000135000m3 |
| Unit Of Measure | Pk12 |
Be The First To Review This Product!
Help other Statewide Food Distributors users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Others Also Bought
SKU: FL2098
Cupcake Wrapper Pearl Baby Blue (12)
$4.46
More From This Category
SKU: PC-750GRW-PD
Patty Pan Confeta 750 Green/White Polka Dot (500)
$25.75
SKU: ED3022
Non Pareils MAUVE (1Kg)
$12.95
SKU: BG-SP-RABBIT-5
Pastel Easter Bunnies by Sprinks 500g
$18.95
SKU: ED3039
Non Pareils GREEN (1Kg)
$12.95
SKU: ED3498
White Cross 33mm (120)
$37.85
SKU: CO7130
RC Powder Dye Pack B (Blue, Purple, Yellow, Orange
$7.65
SKU: ED3030
Non Pareils PINK (1Kg)
$12.95
SKU: ED3239
Easter Eggs Assorted 30mm (180)
$60.25